در بازی کسب و کارها ، کسانی حذف میشوند که در مقابل تغییرات مقاومت میکنند . انتخاب با شماست

فاکتور آنلاین در نرم افزار حسابداری فروشگاهی اینترنتی و آنلاین

نرم افزار حسابداری فروشگاهی اینترنتی و آفلاین

نرم افزار حسابداری فروشگاهی اینترنتی و آفلاین یکی از مزیت های آن صدور فاکتور آنلاین است. در ادامه می خواهیم بگوییم صدور فاکتور آنلاین چیست و چه مزیت هایی را به همراه دارد. امروزه داشتن سایت برای هر کسب و‌کاری چه بزرگ و چه کوچک ضروری است. ما در مستروو این رابط را برای شما فراهم می کنیم که سیستم‌ های خود را به نرم افزار حسابداری متصل کنید. یکی از سیستم های رایج سیستمی است که با ووکامرس ساخته شده باشد. ما نرم افزار حسابداری متصل به ووکامرس را برای شما ایجاد می کنیم تا مشاهده کنید اتصال نرم افزار حسابداری به ووکامرس چه شرایط فوق العاده ای را برای شما به وجود می آورد. یکی از این شرایط فوق العاده ایجاد فاکتور آنلاین است که در ادامه به توضیح آن پرداخته ایم.

فاکتور آنلاین چیست؟

زمانی که از نرم افزار حسابداری فروشگاهی اینترنتی و آفلاین استفاده کنید، فاکتور آنلاین برای مشتری صادر می شود. فاکتور آنلاین نه تنها روند فروش و گرفتن پول و پیگیری پس از فروش ‌را آسان تر می کند، باعث می شود کسب و کار شما از دید خریدار حرفه ای تر به نظر آید و دارای اعتبار بیشتری شود. در نتیجه ی اعتبار بیشتر، فروش ‌شما بیشتر می شود و شما موفق تر خواهید شد. شاید خیلی ها فکر کنند فاکتور یک رسید ساده است که در آن مبلغ کل نوشته می شود اما واقعا اینطور نیست. اگر یک فاکتور قرار باشد حرفه ای باشد باید خیلی چیزها در آن رعایت شود. می توان گفت فاکتور حکم خداحافظی با مشتری را دارد، حال شما در نظر بگیرید هر چه قدر این خداحافظی گرم تر و زیباتر و‌ حتی هنرمندانه تر باشد موجب سلام های بیشتری می شود. در ادامه به بیان چند مورد از ویژگی های یک فاکتور مناسب می پردازیم که در نرم افزار حسابداری برای فروشگاه اینترنتی به طور کامل رعایت می شود.

نرم افزار حسابداری فروشگاهی اینترنتی و آفلاین

ویژگی فاکتور نرم افزار حسابداری فروشگاه اینترنتی

نرم افزار حسابداری متصل به فروشگاه اینترنتی فاکتور را در کمترین زمان ممکن صادر می کند، همین از نظر خریدار نکته ی مهمی است چون باعث می شود وقت آن هدر نرود. در هنگام صدور آدرس، شماره تماس و اطلاعاتی از این قبیل در مورد شما روی آن درج می شود. امکان دارد مشتری بعد از سفارش بخواهد بنا به دلایلی با شما تماس بگیرد، از این طریق به راحتی می تواند با شما ارتباط برقرار کند. در فاکتور آنلاین که توسط نرم افزار حسابداری فروشگاهی اینترنتی و آفلاین صادر می شود اطلاعات کامل جنس خریداری شده آورده می شود، مثل اندازه، رنگ، جنس و حتی خرده پول هایی که در هر قسمت خریدار پرداخت کرده مثل مالیات و غیره، این اطلاعات کامل که در فاکتور آورده می شود، خیال خریدار را آسوده می کند و باعث می شود بارها و بارها برای خرید سمت شما بیاید. در آخر باید بگوییم نقطه عطف کسب و‌کار شما دقیقا همان دقایقی است که خریدار فاکتور را پرداخت می کند پس هرچقدر آسان تر باشد رضایت مشتری را به همراه دارد. حال تصور کنید با استفاده از این فناوری مشتری شما تنها با یک کلیک مبلغ را برای شما انتقال می دهد و خرید انجام می شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *