در بازی کسب و کارها ، کسانی حذف میشوند که در مقابل تغییرات مقاومت میکنند . انتخاب با شماست

سوالات متداول

شما می‏‌توانید مشخصات کاربری خود را ویرایش کنید. برای این کار باید با وارد کردن پست الکترونیکی و کلمه عبور، وارد حساب کاربری خود بشوید، سپس با کلیک روی گزینه “پروفایل من” به صفحه‏‌ای منتقل می‏‌شوید که در بخش “اطلاعات کاربر” امکان “ویرایش اطلاعات” وجود دارد.

لطفاً ایمیل‌های اسپم(spam) خود را چک کنید. به ویژه ایمیل‌های ارسال شده به حساب‏‌های کاربری gmail گاهی spam می‌شوند. توجه داشته باشید که link تغییر رمز برای شما ارسال می‏‌شود نه خود رمز.

برای دسترسی به اطلاعات خریدهای قبلی، باید با حساب کاربری خود وارد شوید، سپس روی گزینه “سفارشات من” کلیک کنید تا سوابق خرید شما نشان داده ‏شود.

بله، با این که بدون وارد شدن به سایت می‏‌توانید یک کالا را به سبد خرید اضافه کنید، اما برای انجام مراحل بعدی خرید و ثبت سفارش باید با حساب کاربری خود وارد سایت شده و یا در هنگام خرید، عضویت خود را تکمیل کنید.

شما در ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته می‌‏توانید سفارش خود را ثبت کنید.

از طریق کد پیگیری سفارش که بعد از خرید در اختیار شما قرار میگیرد.

 خیر، به منظور تسریع فرایند پردازش و ارسال سفارش و نیز کاهش امکان بروز خطا در ثبت سفارش، مشتریان محترم ‏باید سفارش خود را اینترنتی ثبت کنند.

بله . مستر وو یک سیستم از نرم افزار حسابداری ارقام سیستم می باشد مستر وو در نرم افزار حسابداری ارقام سیستم و به صورت هوشمند وب سایت شما را مدیریت می کند 

در فروشگاه اختصاصی شما میتوانید محصول خود را به نمایش گذاشته و بدون هیچگونه واسطه‎ ای آن را به فروش برسانید. اما فروشگاه‎ هایی مانند دیجی کالا، دیوار و … نقش واسطه گری دارند و بعد از فروش محصولتان در سایت خود مبلغی به عنوان دستمزد از شما دریافت می کنند.

در حال حاضر برای راه ‎اندازی یک فروشگاه اینترنتی به گواهی و مجوز نیازی نیست. بیش از ۹۰ درصد فروشگاه‎ های آنلاین موجود مجوزی ندارند. درحال حاضر تنها اعتبار برای فعالیت در فضای مجازی یک مجوز نماد اعتماد ملی بنام Enamad است که می‎توانید آن را به راحتی از وزارت صنعت و معدن به صورت آنلاین دریافت کنید؛ فقط کافی است به سایت enamad.ir مراجعه کرده و مراحل آن را طی کنید. البته این نماد با تعداد ستاره‎ های مختلف وجود دارد که دریافت نماد دو ستاره کمی دشوارتر از نماد تک ستاره است.

برای راهنمایی بیشتر با شماره  ۰۶۱۳۵۵۴۴۴۲۲ تماس بگیرید.

خیر؛ روند دریافت Enamad به این صورت است که ابتدا میبایست سایت موجود باشد و بعد برای آن مجوز گرفته شود. پس قدم اول طراحی وبسایت و بعد گرفتن مجوز است.

برای استفاده‎ کامل از سیستم، نرم افزار حسابداری ارقام سیستم و ماژول مستر وو را  باید خریداری گردد. شایان ذکر است بعد از خریداری و نصب سیستم، تا موعدی مقرر که در قرارداد ذکر شده است، مهلت برای پس فرستادن نرم افزار وجود دارد. از طرفی کاربرانی که تمایل به خرید نرم افزار دارند، می‎توانند قبل از خرید، به صورت ریموت نرم افزار مشاهده کنند و سپس برای تهیه‎ سیستم تصمیم گیری نمایند. 

برای راهنمایی بیشتر با شماره  ۰۶۱۳۵۵۴۴۴۲۲ تماس بگیرید.

بعد از درخواست مشتری، ابتدا کارفرما فرم اطلاعات هویتی را تکمیل کرده و سپس Subdomain خاصی به فروشگاه او اختصاص داده میشود که برای نمونه موقتا چند عکس روی این Domain قرار میگیرد. در مرحله‎ بعدی برای طراحی سایت، کسب و کار بازار هدف توسط کارشناسان ما بدقت بررسی میشود و بعد از نتیجه گیری کامل، طراحی اولیه نمای سایت به همراه برنامه نویسی امکانات سفارشی سایت، کلید خورده و در نهایت اتودهای صفحات مختلف از بخش گرافیک به کارفرما جهت بررسی و نظرسنجی تحویل داده میشوند. درصورت عدم تأیید طرح، درخواست تغییرات به تعداد نامحدود انجام میپذیرد تا رضایت کامل کارفرما کسب گردد. در نهایت، طرح گرافیکی جهت پیاده سازی و کدنویسی به بخش مربوطه ارجاع داده میشود و ماژول‎ های سفارشی بر روی سیستم نصب میگردد و ایرادات احتمالی سیستم بررسی و رفع میشود. در نهایت بعد از تسویه حساب، وبسایت بر روی دامین اصلی منتشر میگردد.

مدت زمان راه‎ اندازی سیستم و تحویل آن به مشتری، از ثبت سفارش و پرکردن فرم اطلاعات ۲۵ روزکاری است. طبیعتا برای سفارشات اضافه ‎تر از قبیل طراحی تم اختصاصی، فیچرها وامکانات سفارشی زمان راه اندازي سیستم بیشتر خواهد شد.

برای راهنمایی بیشتر با شماره  ۰۶۱۳۵۵۴۴۴۲۲ تماس بگیرید.

در شرکت ما ارقام سیستم  فقط هزینه پشتیبانی دریافت میشود. مگر اینکه کارفرما تمایل به اضافه نمودن فیچر سفارشی به صورت مجزا در سال های آینده داشته باشد.

بله، هر کسب و کاری که شروع به کار میکند در ابتدای راه ممکن است تجارتی کوچک باشد اما به امید بزرگتر شدن کار خود را راه اندازی می کند و آن را ادامه می دهد؛ همانطور که بزرگترین کسب و کارها زمانی که شروع به کار کردند در ابتدای راه، تجارتی کوچک بودند اما به مرور زمان به کار خود وسعت بخشیدند. بنابراین فروشگاه ‎های آنلاین تازه تاسیس با گذشت زمان امکان بالا رفتن حجم کار آنها بسیار زیاد است و برای جلوگیری از هدر رفت هزینه‎ ناشی از دوباره کاری بهتر است از همان ابتدای کار اقدام به ایجاد فروشگاهی پیشرفته کنند.

برای راهنمایی بیشتر با شماره  ۰۶۱۳۵۵۴۴۴۲۲ تماس بگیرید.

بله؛ در صورت سفارش مشتری امکان طراحی تم اختصاصی وجود دارد که این تم میتواند انحصاری نیز باشد.

دامنه یا آدرس سایت به صورت مستقل است و اگر ساختار وبسایت، هاست و حتی سرور به صورت کامل تغییر کند، اسم سایت و دامنه آن تغییر نمیکند.

خیر؛ در صورت طراحی سایت توسط شرکت ارقام سیستم باید هاست و دامنه نیز از این شرکت خریداری شود؛ مگر اینکه خود مشتری سرور داشته باشد. چون ممکن است سرور انتخابی توسط کارفرما ضعیف باشد و سایت DOWN شود.

برای راهنمایی بیشتر با شماره  ۰۶۱۳۵۵۴۴۴۲۲ تماس بگیرید.

باگ جز جدایی ناپذیر از یک سیستم نرم‎ افزاری است؛ اما یک سیستم کارآمد کمترین باگ را دارا می ‎باشد. در این راستا ارقام سیستم با تلاش تیم فنی ماهر خود آپدیت‎ های خود را در فواصل زمانی کم عرضه می‎کند و در بروزرسانی‎ های خود تعداد باگ ‎های سیستم را نسبت به نسخه قبل کاهش میدهد و به حداقل ممکن میرساند.

خیر؛ خدمات پشتیبانی مربوط به رفع مشکلات کاربران و بعضا مشکلات سیستم است. 

برای راهنمایی بیشتر با شماره  ۰۶۱۳۵۵۴۴۴۲۲ تماس بگیرید.